ГЛИНЯНИЙ ПОСУД

Вироби з глини - це перший кухонний посуд багатьох народів. Сьогодні багато людей з різних материків і країн купують цей посуд, оцінивши його корисність і практичність. Думка про те, що глиняне начиння є оберегом дому та очищає їжу від усього негативного все частіше звучить з вуст екстрасенсів, знахарів і простих людей.
Опішнянська кераміка - це один з видів глиняних виробів, які по праву вважаються Найбільш екологічно чистими. Ця кераміка втілює в собі традиції і звичаї українського народу. Її автентичність, неперевершеність вражають кожну людину. Тому, якщо Ви хочете приготувати сувенір або подарунок, яким необхідно підкреслити, що він з України, купіть глиняну Опішнянську кераміку.
По-друге, глиняний посуд можна використовувати не тільки для зберігання продуктів харчування при кімнатній температурі і в холодильнику, а й для приготування їжі в печі, також використовувати в духових шафах і мікрохвильових печах. Їжа, яка готується в посуді з глини, виходить соковитою і має неперевершений смак.
По-третє, глиняний посуд можна купити за досить низькою ціною, в порівнянні з іншим видом цих виробів.
Якщо Ви купили наш посуд, то Ви придбали не тільки посуд, але і прикрасу в будинок і гарний настрій.

Глиняний посуд та особливості його прдбання

Якщо Ви вирішили купити глиняний посуд в інтернет-магазині «Гончарик» (магазин глиняного посуду), то майте на увазі, що це посуд ручної роботи і має ручний розпис. Як одна людина не може бути точною копією іншої людини, так глиняні вироби ручної роботи не можуть бути ідентичними. Тому вироби з глини, які зображені на фотографіях можуть в якійсь мірі відрізняються від глиняних виробів, які будуть направлені при замовленні. Це в першу чергу стосується розпису. Зазвичай, опішнянська кераміка має рослинний орнамент або символічний орнамент з ліній. Форма цих ліній або порядок їх розташування на виробі може змінюватися. Також може змінюватися рослинний орнамент, колірна гамма. Але як би не змінював майстер розпису глиняних виробів порядок розташування ліній або кольорів, він не відходить від канонів Опішнянського орнаменту. Тому суттєвих розбіжностей між глиняними виробами одного виду немає.
Посуд, представлений ​​в інтернет-магазині "Гончарик" має достатню тощину, завдяки якій він може витримати високу температуру і контрасність температур.

Reviews

Наконец-то, чтото полезное:)

Вот это самое то.

В чем-то тут есть логика!