Горщики

Глиняний горщик є візитною карткою будь-якого глиняного посуду, в тому числі і опішнянської кераміки, яку можна купити в інтернет-магазині «Гончарик». Це посуд перевірений часом. Горщики з глини були першим видом глиняного посуду, який винайшли люди. Саме гончарство також асоціюється з горщиками, тому й самих гончарів часто називали "горшкарями".
Багато років горщики з глини були найбільш необхідним інвентарем на кухні будь-якої господині. Українська хата і сільський двір в багатьох казках і в образах асоціюється з глиняними горщиками, які стоять на полицях і висять на тинах. Чим більше глиняних горщиків, чим вони більші і ошатніші - тим багатше вважалася сім'я.
Глиняний горщик був і є символом домашнього затишку і достатку. Можна згадати величезну кількість народних прислів'їв, де згадується глиняний горщик - і щоразу він символізує достаток і домашній затишок. У наш час, коли люди все більше віддають перевагу корисній і здоровій їжі, глиняні горщики знову стали незамінним посудом на кухні.
Безліч торгових марок, які представляють продукти харчування використовують на упаковках своїх товарів зображення глиняних горщиків. У рекламі також часто використовують ролики.де показують, що їжа готується в горщиках з глини.
Якщо Ви купите цей посуд з глини в інтернет-магазині "Гончарик", то зможете готувати багато різноманітних і корисних страв. Величезна кількість рецептів з використанням горщиків для запікання можна знайти в розділах про смачну і корисну їжу. Їжа, яку приготували в цьому посуді сприятливо впливає на організм і задольнить кожну людину. У горщиках для запікання можна готувати як супи, каші, картоплю, рагу так і м'ясні та рибні страви.
Різні розміри і види глиняного горщика задовольнять смаки найвибагливішого покупця. Він має класичну форму: завужені "горлечко" і денце, а боки опуклі. Цю форму глиняним горщикам надал ще багато років тому, і вона виявилася ідеальною, тому що вона дуже добре підходить для того, щоб ставити цей посуд в гарячу піч або виймати з неї. Тому гончарі, коли роблять цей вид глиняного посуду, то надають йому тільки такої форми.
Також на опішнянських глиняних горщиках Ви побачите символічну розпис, який передається з покоління в покоління. Так, класичним розписом на глиняних опішнянських горщиках є пояски з хвилястих і зубчастих ліній, або їх переплетення. Вважається, що ці пояски охороняють їжу від усього поганого і злого. Рослинний орнамент не типовий для горщиків. Його більше використовують на глечиках, макітрах, супніках, тарілках.
Якщо Ви купите глиняний горщик або будь-який інший глиняний посуд в інтернет-магазині «Гончарик», ми забезпечимо, щоб його доставили в будь-який регіон України, починаючи від великих міст як Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Чернігів, Суми, Волинь так і в будь-яке маленьке село чи селище, де є пункти доставки компаній перевізників.

Відгуки

Виготовляємо під змовлення.

На 2 л бывают горшки, цена?