Макітри

Опішнянську макітру хоче купити кожен, хто їх побачив. Це дуже красивий і корисний виріб з глини. Забутим, але дуже корисним є цей вид глиняного посуду. А ще деякий час тому це була незамінна річ у кожному будинку. Макітру використовували для різних цілей: для заминання трав і різних продуктів, для їх зберігання. Але головне призначення макітри - це посуд для замішування тіста.
Сьогодні також кожній господині необхідно мати глиняну Опішнянській макітру.
Її можна купити в інтернет-магазині опішнянської кераміки «Гончарик». Так на нашому сайті представлені як великі так і маленькі макітри двох видів: глазуровані в середині, які в основному використовують для замішування тіста і не глазуровані всередині, які купують, щоб заминати часник, мак, горіхи, лікарські трави та інше.
Велика опішнянська макітра просто необхідна для тих, хто любить домашню випічку. У цьому посуді найкраще підходить тісто для пирогів, паски, коровая. Класична форма макітри дає можливість тісту добре підійти, а господині - його добре вимішати. Опішнянськай розпис робить цей глиняний посуд дуже ошатним.

Відгуки

Скажіть будь-ласка, а макітри з кришечками є?

Дуже дякуємо за гарний відгук. Раді, що Вам подобаються наші вироби.

Вітання з Луганщіни!!!!
Огромное спасибо вам! сегодня получил посылку, очень доволен качеством, отдельное спасибо за хорошую упаковку товара! Очень доволен вами, буду рекомендовать знакомым! Хороших Пасхальных праздников вам и вашим семьям!