Миски і тарілки

Глиняні опішнянські тарілки


Коли ми накриваємо на стіл, то хочемо, щоб все було не просто смачно, але і красиво.Якщо хочете мати еклогічно чистий, український, оригінальний посуд Ви зайшли на правильний сайт.
Щоб подавати смачні страви на стіл Вам необхідно купити миски в інтернет-магазині «Гончарик» (магазин опішнянської кераміки). В нашому магазині Ви можете купити глиняний посуд двох видів: розписний, покритий глазур'ю і чорний неглазуруваний.
Посуд представлений ​​в нашому магазині підходить для щоденного використання, є практичним і екологічно чистим. Своїм виглядом він яскраво виражає країну виробника і тому може бути прекрасним сувеніром для гостей.
Глиняна миска може бути використана для подачі перших страв, других і закусок. Такий глиняний посуд як салатники або піали можна використовувати для подачі сметани або інших соусів, різних салатів. Велика опішнянська миска, яка має красивий розпис, буде незамінною для подачі вареників і галушок. Терілки для подачі закусок, стануть справжньою окрасою столу. Однією з переваг мисок з глини, як і всього глиняного посуду, що можна купити в нашому магазині є те, що в них можна готувати і подавати гарячі салати, наприклад Жульєн.
Традиційний український розпис задовольнить покупця будь-якого регіону України, різні розміри і практичність - задовольнять будь-яку господарку.

Відгуки

Повідомлення не знайдені