Глиняні супниці, гусятниці, ковбасниці

Глиняні супниці – це глиняний посуд в якому можна тушкувати та запікати різні страви. Якщо Ви довгий час намагалися відтворити рецепт борщу Вашої бабусі і у Вас це не вийшло, то вам необхідно купити глиняний посуд. Ви запитаєте чому? Тому що, слід памятати, що раніше страви в печі не варили, а саме тушкували.  Якщо ви купите глиняний посуд в Інтеренет –магазині «Гончарик» ( опішнянська кераміка), то зможете готувати в екологічно чистому посуді смачні та різноманітні страви.

Великий вибір посуду із глини який можна купити в інтернет-магазині «Гончарик», замінить на Вашій кухні будь-який інший посуд. Так, для приготування (в духових шафах) борщів, супів, рагу тушкування Ви можете купити глиняний супник. Для тушкування м’яса дуже добре підійде глиняна гусятниця.

Якщо ви справжній поціновувач стародавніх рецептів, то Вам просто необхідно купити глиняний посуд під назвою ковбасниця. Це глиняний виріб, який своєю історією іде в далеку давнину, коли не було холодильників, а страви, зокрема ковбаси, необхідно було зберігати. Й на сьогодні жителі будь якого міста України: Києва, Харкова, Одеси, Львова, Чернівців, Волині, Дніпропетровська та інших міст та сіл, мають можливість купити цей глиняний посуд. В ньому можна запікати ковбасу, зберігати її та просто подавати на стіл.

Відгуки

Повідомлення не знайдені