Чайники

Чай, заварений у глиняному чайнику, має ряд незаперечних переваг порівняно з традиційними порцеляновими зразками. Глина, як відомо, є чудовим термоізолюючим матеріалом, а отже, у глиняному чайнику чай завариться краще і довший час буде гарячим. Подавати чай у глиняному чайнику стильно і водночас оригінально, ви завжди приємно вразите гостей народним колоритом.  Глиняний чайник ручної роботи немовби зберігає енергетику гончара, що його створив.Ну а якщо до глиняного чайника додати і глиняні чашки, то взагалі можемо мати чудовий сервіз (додавши ємність для вершків і цукорницю).

Глиняні чайники можуть мати різний об’єм (від 250 грам до 2 літрів), форму, технологію виготовлення, малюнок тощо. Загалом найширше представлення мають димлений глиняний чайник (має сіро-чорний колір і без глазурування внутрішньої частини) і традиційний поливаний глиняний чайник, що має глазурування та малюнок. Обидва чайники мають схожі характеристики, але димлений дещо більше насичується вологою через відсутність поливи всередині. В той же час димлений глиняний чайник більш «дихаючий».

Загалом, питання вибору глиняного чайника (димленого чи поливаного) є питанням особистого смаку і вподобань, але точно можна стверджувати, що смак у його власника дійсно є. Приємного чаювання і затишку у вашій оселі!

Відгуки

Повідомлення не знайдені