Глиняний посуд – посуд перевірений віками

Глиняний посуд – самий перший посуд, яким користувалися наші предки, а гончарство – одне з найдавніших ремесел, яке було поширене на території України. Деякі пращури помітили, що продукти краще зберігаються у глиняному посуді, а страви, приготовлені в цьому глиняному посуді, мають надзвичайно приємний смак та запах. Технологічні навики виготовлення глиняного посуду передавалися від покоління до покоління.

Опішнянська глина, з якої виготовляється глиняний посуд, що представлений в Інтернет – магазині «Гончарик»  як і лаврська має цілющі властивості, які благодійно впливають на організм людини. Опішнянська кераміка з давніх - давен  була  найбільш бажаною в кожній оселі. Навіть в часи, коли глиняний посуд був витіснений із побутового вжитку фарфоровим, опішнянська кераміка  залишалася у вжитку багатьох родин.

На сьогодні, коли люди з більшою увагою ставляться до свого здоров’я, зокрема враховують яку їжу із чого вони їдять, опішнянська кераміка, завдяки своїй екологічній чистоті та колориту посіла провідне місце серед інших видів посуду.

В асортименті інтернет-магазину «Гончарик» представлений такий опішнянський глиняний посуд як: салатниці, макітри, миски, супники, горщики, глиняні глечики та ряжанки, чашки та чайники, солянки і підсвічники та багато інших глиняних виробів.

Усім людям приємно бачити навколо себе небаченої краси речі – глиняні вироби – вироби великого вміння та майстерності. А опішнянський глиняний посуд і зручний, і корисний. Цей посуд є завжди бажаним у кожному домі, в кожній сім’ї.

Інтернет-магазин «Гончарик» пропонує великий вибір глиняного посуду за доступною ціною. В ньому представлено автентичні глиняні вироби  з екологічно чистої глини. В магазині можна знайти великі та маленькі глиняні горщики та супники, козацькі пивні кухлі, ошатні глиняні макітри з багатим розписом.

Де, коли і як було зроблено перший глиняний горщик, де й коли навчилися обпалювати глину, точно невідомо. Придбавши посуд в Інтернет магазині «Гончарик», Ви маєте шанс і сьогодні милуватися розписними глиняними мисками та тарілками, глиняними виробами, які є прямісінькими нащадками першого глиняного посуду, такого зручного й корисного. Недаремно екстрасенси радять готувати їжу та вживати її лише з глиняного посуду.

ГЛИНЯНИЙ ПОСУД