Глиняний посуд у заміських оселях.

З настанням тепла, коли пробуджується природа і сонечко дарує нам свої перші лагідні весняні обійми переважна більшість людей вирушає у свої заміскі будиночки-дачі для садівництва чи городництва, а також і задля відпочинку. Комфорт і атмосферу нам створюють, як відомо, не у останню чергу побутові речі. Мова піде про глиняний посуд, як неодмінний атрибут і корисна частина інтер'єру вашого заміського будиночку. Глиняний посуд має цілий ряд чеснот, непритаманних звичайній порцеляні чи металу. По-перше, посуд із глини створює у будинку особливу атмосферу. Він є чудовим наповненням до інтер'єру і надзвичайно вдало пасує до деревяних елементів декору. Оселя, у якій будуть зі смаком розставлені глечики, миски, тарілі чи підсвічники матиме особливий шарм і довершену простоту водночас http://goncharyk.com.ua/глиняний-посуд/. Якщо в будинку є камін чи груба, то дуже вдале розташування там знайдуть горщики для запікання печені http://goncharyk.com.ua/глиняний-посуд/глиняні-горщики/. На стінах особливо красиво виглядатимуть глиняні тарілі-картини чи обереги. Букетик польових чи лісових квітів матиме завершений вигляд у глиняному вазончику. Чимало є любителів прикрашати стіни пивними глиняними кружками на поличках. А як класно (і ефективно!) виглядає комин чи піч, обкладена глиняною плиткою від опішнянських майстрів! І це лише інтерєр!

По-друге, готувати їжу у глиняному посуді набагато краще ніж у традиційному. Саме перебування на природі (принаймні близько до неї ) спонукає до простоти, екологічності та гарного апетиту! Приготований на живому вогні борщ ( у глиняному супнику чи горщику http://goncharyk.com.ua/глиняний-посуд/глиняні-супниці-гусятниці-ковбасниці-пельменники/) матиме фантастичний смак. Печеня у маленьких порційних горщичках смакуватиме непередавано http://goncharyk.com.ua/глиняний-посуд/глиняні-горщики/! Холодний узвар чи молоко (для багатьох з нас це неодмінні продукти заміського життя ) чудово подавати у глиняний глечиках. Глиняна ряжанка вже сама за себе говорить про своє призначенняhttp://goncharyk.com.ua/глиняний-посуд/глиняні-глечики/. А глиняний чайний сервіз?! Особливо коли є баня! Як чудово вийти з парноі і випити чашку пахучого травяного чаю з глиняноі чашки!

Ну і не забуваємо, друзі, про екологію. Глина - чудовий природній екологічно чистий матеріал тож за здоровя хвилюватися немає потреби (на відміну від більшості сучасного посуду).

А якщо у вас є тин, чи принаймні, відповідний паркан, то стильно і красиво буде повісити на нього кілька глечиків http://goncharyk.com.ua/глиняний-посуд/глиняні-глечики/ (ну хіба ви це зробите із сучасним посудом?). 
Тож, друзі, не баріться, а швидше займіться наповненням ваших заміських осель глиняним посудом, що буде стильно, практично, екологічно і смачно
goncharyk.com.ua!

ГЛИНЯНИЙ ПОСУД