Здорове харчування і глиняний посуд

Здорове харчування і глиняний посуд.

Правильне і здорове харчування – це запорука міцного здоров’я.  Цей загальновідомий вислів уже ні для кого не є секретом, але як важко його дотримуватися. Адже дуже часто хочеться поїсти чогось смачного, але не дуже корисного, або навіть шкідливого. Тож потрібно гарно подумати, що, коли і як готувати, а саме головне в чому.

Восени, коли тільки вбраний урожай дуже корисно і смачно готувати страви з овочів. Хоч би взяти той самий борщ. Який він смачний зі свіжих овочів. Але , щоб борщ був смачним і корисним, його не потрібно зажарювати та швидко варити. Він повинен умлівати.

Тож борщ краще готувати не на відкритому вогні, а в печах . Для цього  потрібний відповідний посуд, а саме - посуд із глиниГлиняний посуд гарно витримує високі температури, тому відмінно підходить для приготування страв у печах. Взагалі вважають, що найкращий посуд для запікання – це глиняний. Тому й борщ виходить найсмачніший у глиняному посуді.

Враховуючи, що посуд із глини є екологічно чистим, має позитивну енергетику, то страви, без перебільшень в ньому виходять не тільки смачні, а й корисні. Коли овочі готуються при невисоких температурах, вони втрачають менше вітамінів і корисних елементів.

А яка смачна виходить картопля в глиняних горщиках для запікання. На відміну від картопляного пюре та жареної картоплі, запечена картопля є найбільш корисною та смачною. В глиняних горщиках її дуже зручно готувати. А якщо у Вас велика родина, то можна приготувати печеню у великому глиняному супнику.

Глиняні горщики для запікання можна використовувати коли готуємо різні крупи: гречану , пшеничну. Не забувайте про козацьку кашу з пшона. Вона обов’язково повинна готуватися в опішнянському глиняному посуді, який є автентичним українським посудом з глини. Також не забувайте про козацький куліш – страву, який полюбляє кожен козак. Поданий у великій глиняній мисці він не залишить байдужим жодного справжнього українця.

Глиняний посуд представлений у інтернет-магазині «Гончарик» має класичну форму, яка вдосконалювалася не одним поколінням. Тому наш посуд з глини є дуже зручним у використанні.

Вдосконалені технології обпалювання глиняного посуду зробили його практичним у використанні і в той же час екологічно чистим.

І головне, опішнянський глиняний посуд  - це наш український, провірений поколіннями посуд, який допомагає навіть в побуті показати, якої держави ми люди!

Смачного!

Коментарі

Повідомлення не знайдені

ГЛИНЯНИЙ ПОСУД