Найкращий вибір глиняного посуду - в інтернет-магазині "Гончарик"

Останнім часом на ринку глиняних виробів з'явилося чимало постачальників, що пропонують свою продукцію у мережі інтернет. Пересічному покупцю видається достатньо складно зробити вибір, правильно врахувавши ціну, якість та оперативність доставки замовленого товару. З огляду на ці фактори, пропонуємо звернути увагу на інтернет-магазин глиняного посуду "Гончарик" (http://goncharyk.com.ua). На ринку глиняного посуду він один з піонерів цієї справи (працює понад 6 років). За цей час менеджерами магазину було зроблено чимало для просування цього виду діяльності та популяризації гончарства як такого. Чим же особливий "Гончарик" і чому саме на нього варто звернути увагу?

Варто зазначити, що "Гончарик" http://goncharyk.com.ua є спеціалізованим магазином. Тут представлені глиняні вироби виключно опішнянських майстрів, а Опішня, як відомо, є столицею українського гончарства. Посуду жодних інших виробників ви тут не знайдете. Тож коли покупець має намір придбати щось саме з опішнянськоі кераміки, він може бути впевненим, що отримає саме те, що хоче. Ця деталь важлива, з огляду на те, що доволі часто довірливим покупцям продають, м'яко кажучи, не той товар, який вони замовляють (goncharyk.com.ua)

Якщо подивитися на цінову політику магазину, то можна переконатися, що в категорії "ціна - якість" він виглядає у дуже привабливому світлі. Безперечно, в мережі можна знайти більш дешевий глиняний посуд, але тут таки виникають питання до його якості. Якість опішнянського глиняного посуду підтверджена десятилітніми традиціями місцевого гончарства (це що стосується сучасності) і столітніми загалом як знаменитого гончарного краю. 
"Гончарик" http://goncharyk.com.ua пропонує покупцеві глиняний посуд і водночас популяризує найдавнішу українську гончарну школу.

Традиційну опішнянську кераміку важко сплутати з чимось іншим. Характерна форма виробів, оригінальний розпис, традиційна "масивність" форм вигідно відрізняють її від інших зразків кераміки. Немає потреби докладно зупинятися на технологічних особливостях виготовлення опішнянського посуду, оскільки його якість не потребує доведення (цьому є спеціально призначені статті). Отже, "Гончарик" - це якість (goncharyk.com.ua).
Велике значення для інтернет-магазину відіграє доставка. Вона має бути швидкою і якісною. Та оскільки кераміка є крихким товаром, то відноситься до групи підвищеного ризику (в дорозі часто б'ється). Та з огляду на значний досвід пакування товару, "Гончарик" http://goncharyk.com.ua звів до мінімуму ризик бою товару під час перевезення завдяки надійній багаторівневій упаковці (пінопласт, повітрянобульбашкова плівка, ушільнювач). Тож у разі замовлення покупець може бути упевнений у надійній якісній доставці. У випадку, коли все ж трапляється бій (навіть з вини перевізника), магазин, щоб мінімізувати незручності клієнта, компенсовує втрати власним рахунком ( що важливо).

Доцільно згадати про гнучку цінову політику магазину. "Гончарик" http://goncharyk.com.ua, залежно від суми замовлення, з радістю надає клієнтам знижки. Існує і гуртовий прайс. Постійні клієнти магазину мають спеціальні ціни, що стимулюють іх до подальшої співпраці.

Окремо слід зазначити про гнучкий робочий графік магазину. Загалом, відправлення замовлень здійснюється двічі на тиждень (понеділок, вівторок), але у випадку значної терміновості можливе у день замовлення. Оплата замовлень може здійснюватися наложеним платежем чи банківським переказом. Ніякої попередньої оплати магазин не практикує (що часто лякає покупців).
Крім того, магазин приймає замовлення на виготовлення крупних партій посуду. Серед його клієнтів є чимало ресторанів та закладів громадського харчування.
Тож якщо ви вирішили придбати щось із глиняного посуду, неодмінно за очляйте у "Гончарику" і ви не пошкодуєте про свій вибір (goncharyk.com.ua).

ГЛИНЯНИЙ ПОСУД