Опішнянський глиняний глечик

Серед різноманіття глиняного посуду особливу увагу звертає на себе глиняний глечик. Глиняний глечик – це глиняний посуд, який використовується для виготовлення та зберігання рідких продуктів харчування: молока, ряжанки, сироватки, квасу, меду, узвару, компоту, води, соку та інших напоїв.

Форма глиняного глечика з давніх-давен кардинально не змінювалась. Місткість глиняного глечика залежить від його висоти та ширини боків (пуза): чим вищий глечик і чим ширші його боки, тим більше рідини у нього поміститься.

В літературі можна знайти багато слів синонімів, які б означали глиняний глечик. Так цей глиняний виріб ще часто називають глек, гладущик, дзбан, ряжанка та інше.
В інтернет-магазині «Гончарик» представлені глиняні глечики різної величини та видів. Так, є просто глиняний глечик з ручкою; глиняний глечик без ручки представлений як ряжанка.

Ще один неперевершеної краси виріб, який можна купити у нашому магазині – це глиняна тиква – грушоподібний глечик з ручкою, що має вузьке горло та кришку. Опішнянський глиняний посуд має в своєму асортименті глиняну тикву з багатим розписом. Глиняну тикву часто використовували для зберігання вина. Крім того, цей глиняний виріб був дуже зручний для того, щоб в ньому брати з собою воду, коли відправляєшся в далеку дорогу чи на польові роботи.

Глиняні глечики, які можна купити в інтернет-магазині «Гончарик» виготовляються з екологічно чистої опішнянської глини. Цей глиняний виріб є багатофункціональним.

По-перше – пряме використання глиняного глечика – це зберігання рідких продуктів харчування. Цей глиняний посуд опішнянської кераміки неперевершено виконує цю функцію. Так, коли продукти харчування зберігаються у глиняному глечику, то вони не тільки не псуються, а навпаки – стають кориснішими та цілющими. З найдавніших часів люди зберігали молочні продукти у глиняних глечиках та ряжанках, щоб не скисали.

Глиняні глечики представлені в інтернет- магазині «Гончарик» (ряжанка, тиква) можна використовувати як для зберігання продуктів харчування, так і їх для термальної обробки. Так, зокрема, у глиняному глечику можна парити молоко в печі, електричній чи газовій духовій шафі, чи робити ряжанку, сметану, йогурти та інше.

Існує цікавий факт щодо властивостей глиняного глечику. Не раз в книгах та різних джерелах можна дізнатися, що подорожуючі чи селяни в поле брали воду чи іншу рідину в глиняних глечиках. Рідина в цьому глиняному посуді не нагрівалася, а ставала ще холоднішою та смачнішою, а молочні продукти не скисали.

Можна в це не вірити, але опішнянський глиняний посуд дійсно живий і має цілющі властивості. На сьогодні цьому факту вже надано наукове обґрунтування. Так, Туринський Юрій в статті «Так скільки ж років українським холодильникам? //Українське гончарство: Національний культурологічний щорічник за рік 1995. – Опішне: Українське народознавство, 1996 – КН.3, с. 293-297, зробив спробу пояснити явище охолодження води в гончарних виробах за аналогією з принципом роботи компресійних холодильників. За основу взято глиняну тикву, яку наповнювали водою, закривали дерев’яним чопиком або ж кукурудзяним качаном, і брали з собою в дорогу. Вода в тикві завжди залишалась прохолодною.

По-друге. В наш час, коли навіть важко знайти чисту питну воду, глиняний глечик часто використовують як абсорбент для очищення води. Так, воду набирають в глиняний глечик і дають їй відстоятися. Через декілька годин воду можна споживати. Але потрібно пам’ятати, що за глиняним посудом, в якому зберігаються рідкі продукти, потрібно правильно доглядати. Так, якщо Ви використовуєте глиняний посуд для очищення води, то раз в три дні його потрібно гарно вимити (без будь-яких хімічних миючих засобів) і вижарити в печі чи духовій шафі. Адже, коли в глиняному глечику зберігаються рідини, їх часточки потрапляють у пори, які є в будь-якому глиняному посуді, навіть глазурованому. Ці часточки не можна досконало вимити, тому потрібно посуд вижарювати в печі або на сонці. Ось чому раніше по всіх тинах навколо хати в теплу пору року висіли глиняні глечики. Те, що зараз вважається декором в народному стилі, насправді є дбайливим доглядом за глиняним посудом. Крім того, глиняний глечик, як і будь-який глиняний посуд заряджає  продукти харчування позитивною енергією.

Також глиняний посуд, зокрема опішнянської кераміки, виконує ще одну, досить важливу функцію – естетичну. Опішнянський глиняний глечик, як і багато інших виробів опішнянської кераміки має багатий орнамент, який сповнений глибоким змістом та робить опішнянські глиняні вироби такими красивими. Так, на опішнянських глиняних глечиках можна побачити хвилясті лінії, що символізують воду, зубчасту лінію, яка символізує зерно та неперевершеної краси рослинний орнамент.

Кожна господиня знає, що глиняний глечик є необхідним реквізитом на святковому столі. Так, на Різдво в глечику подають узвар, для приготування  смачної паски у глиняному глечику зберігають молоко.

Глиняний глечик – це кухонний посуд який був і є напохваті в кожної господині. Він зручний і корисний, не вибагливий у користуванні. Опішнянський глиняний глечик може бути відмінним подарунком. Такий подарунок як виріб опішнянської кераміки, заряджений позитивною енергією, естетичний, практичний та підходить людині будь-якого віку і статті.

Практичне використання опішнянської кераміки перевірена десятками поколінь. Опішнянський глиняний глечик, який був поступився своїм побратимам – фарфоровому та скляному глечику, поступово починає знову займати своє провідне місце серед кухонного посуду завдяки своїм багатофункціональним, практичним та корисним властивостям.

ГЛИНЯНИЙ ПОСУД