Різдвяний стіл у традиційному стилі або знаковість опішнянської кераміки

Щороку соціологічні опитування показують, що найбільш «сімейним», родинним святом українців є Різдво. Неодмінним атрибутом цього сакрального свята є накритий дванадцятьма стравами стіл. Особливого, неповторного духу і колориту святковому столу як ніщо надають традиційні українські глиняні вироби – великі миски для вареників, глечик для пахучого узвару, макітра для теплих пиріжків, ряжанка для густої домашньої сметани, салатники з хрусткими соленими огірочками та квашеною капустою, супники і пельменними для гарячих страв, димляча гусятниця та неодмінно порційні горщечки з печенею. А чи можете ви уявити різдвяну кутю не у традиційній глиняній мисці?

Погодьтеся, що всі ці страви будуть особливо смачними саме у глиняному посуді, який ніби підкреслює історичність та незмінність традицій і звичаїв українських родин.

Наступаючий рік – рік кози або барана. Чимало родин воліють бачити у себе в оселі якийсь символ року – статуетку, малюнок, настінний календар нарешті. Знак наступаючого року втілений у глині – чи не найбільш оригінальний та органічний спосіб долучитися до традицій. Опішнянський глиняний баран – неперевершений зразок майстерності тутешніх гончарів. Цей глиняний виріб є не тільки статуеткою, але і ємністю для напоїв, що надає йому функціональності та популярності серед наших родин.

Часи змінюються, але традиції залишаються. Особливо приємно, що глиняний посуд не перестає користуватися пошаною та любов’ю і в сучасних господинь, які з його допомогою надають своїм стравам неперевершеного смаку. Смачного!

ГЛИНЯНИЙ ПОСУД