Виховання дітей

Вагітність і материнство це дуже важко. Чому оточуючі вас обманюють?

Привіт! 🙂 Чому так “соромно” зізнаватися, в тому, що ростити дітей-важко!? Навіщо потрібно замовчувати проблеми?Говорячи, що материнство це дурниця, дуже легко і просто, ми маємо в суспільстві натовп молодих мам, які виявилися не готові до дійсності. Адже відкрийте будь-який сайт або книгу, що Ви там побачите?- “Бути мамою це щастя. Діти практично постійно сплять, потрібно лише погодувати і змінити підгузник.

“- “У жінки в декреті, дуже багато часу для себе. Тому, вона повинна добре одягатися, виглядати красивою і життєрадісною. “Уявіть, що молода дівчина все це прочитала, а люди з її оточення ніколи не говорили їй правду.

Тому що-це соромно, не пристойно, і навіщо? Ось народить-сама все дізнається!Окрилена дівчина, яка мріє про рожевих п’ятах, сімейної ідилії, стильною колясці і декретну “відпустку” з улюбленим малюком, вагітніє. І раптом, виявляється, вагітність-це важко! Спина відвалюється, токсикоз, ще можуть початися проблеми зі здоров’ям. І взагалі це не найкраща пора в житті жінки, як скрізь пишуть! Виходить все брешуть!?(Джерело фото: https://yandex.

ru/images/) а далі, народжується малюк. Пройшовши через всю жесть пологів або кесарів, ледве волочачи ноги, вона не спить ночами. Тому що, діти то виявляється не сплять, а кричать без кінця! Молоко не прийшло, описався, обкакався, живіт болить.

.. Що відчуває новоспечена мама?? Радість материнства і супер щастя, величезну любов до малюка?Ні.

Вона впадає в депресію! Їй здається, що у всіх все добре, і тільки у неї так погано. ️ ️ Значить вона погана мати, значить вона не готова була! І що ж тепер робити?Скажу по секрету: не у всіх з першої хвилини з’являється величезна Материнська любов до малюка. Особливо якщо це перша дитина.

Це нормально! Дітей потрібно навчитися любити! І приходить це з часом, коли настає прихильність. Про це я ще напишу на своєму каналі. (Джерело фото: https://yandex.

ru/images/) що робить оточення? Засуджує її!- “Ти ж хотіла дитину! Ти думала все буде легко? Дітки важко даються. “- каже їй мама. – “Я знаю, що він не спить і кричить.

Але не ти одна тут втомлюєшся! Я ж працюю!”- каже їй чоловік. – “Мамочка, займайтеся дитиною! У нього живіт болить тому що ви не те з’їли! А пупкова ранка не заживає-значить ви не правильно обробляєте!”- каже педіатр. – “Ой, розвели тут! Депресія? Так ми раніше пелюшки руками прали! А у них зараз мультиварки і пральні машини, а всі стогнуть.

Працювати йди!”- кажуть люди з оточення. Все! Жінка розуміє що всі їй брехали! Раптом виявляється, що подруги з дітьми теж всі принади материнства їй не стали розповідати, щоб не передумала. А навіщо? Сама дізнається! 😳 (Джерело фото: https://yandex.

ru/images/) Сюрприз такий, розумієте? А мультиварки і пралки-наше все! І до дитини вночі встають, і на 5 поверх коляску затягнути допоможуть, І черга до педіатра годинну вистоять. Тому я стала писати на Дзен. Щоб хоч комусь було легше! Щоб жінка потрапила в цю.

.. історію, не думала що вона така ОДНА! Зараз починають з’являтися спільноти, де мами пишуть всю правду.

І це дуже радує!Можливо, якщо говорити правду, то буде менше відмовників, менше сварок в сім’ї (адже чоловіки теж думають що діти їх життя не змінять). Потрібно знати до чого готуватися, хоча б морально. ️ ️ ❗ Ти не одна, дорога, нас багато! Всі жінки з цим стикаються і всім важко.

Просто зізнатися в цьому складно. Соромно адже, бути не “супермамою” в очах оточення. Підписуйтесь на канал, ставте пальчики, пишіть вашу думку в коментарях.
🤗 Всі пости на тему Декрету можна знайти за тегом 👇 #світланка_психологія

Related posts

Leave a Comment