Тварини

Які 5 порід собак підійдуть для утримання у вольєрі?

Якщо ви живете за містом в приватному будинку і хочете себе почувати в повній безпеці, безумовно вам просто необхідний надійний сторож і охоронець, який двадцять чотири години на добу буде стояти на сторожі порядку. Найчастіше на цю роль вибирають великі породи собак, які ідеально можуть розміститься у вольєрі, і при цьому відчувати себе дуже комфортно. Отже, Вашій увазі ми представимо п’ять порід собак, таких як: Московська сторожова, алабай, німецька вівчарка, ротвейлер, а також бульмастиф, які відмінно підійдуть для утримання у вольєрі.

Московська сторожеваяОчень велика Службова порода собак, якій однозначно буде замало місця в звичайній квартирі, розташується більш комфортно в вольєрі. Крім того, захисно-охоронний інстинкт у цієї собаки розвинений на досить високому рівні, що напевно забезпечить вам повну безпеку і спокійне життя. Московська сторожова відмінно підходить сім’ям, де є діти, адже “своїх” пес ніколи не образить і не заподіє їм біль.

Але, що стосується незнайомих людей, або ж тих, хто захоче потривожити будинок, який охороняє цей вихованець, точно не позаздриш. Алабайбесстрашний і дуже витривалий пес, який також досить великих розмірів, проживаючи в квартирі, точно буде відчувати себе “не в своїй тарілці”. Адже такому величезному вихованцеві необхідний будинок, або вольєр, більш відповідний за розміром, де його перебування буде комфортним.

Алабай ніколи не буде проявляти агресію, якщо його на це не провокувати. Але, якщо ж щось піде не так, пес тут же кинеться на захист рідних і близьких, жертвуючи собою. Німецька вівчаркаетот вихованець може відмінно розташується як в квартирі, так і у дворі вашого будинку.

Але, свіже повітря і спеціально обладнаний вольєр звичайно ж будуть в рази краще. Крім того, це буде відмінним приводом поєднати його проживання на території будинку з тренуваннями і дресируванням. Німецька вівчарка одна з найрозумніших, кмітливих і легко навчаються собак, яка завжди і у всьому буде першою.

Така собака готова на все, заради порятунку або ж захисту своїх рідних. РотвейлерСерьезная собака з вельми суворим поглядом і дуже непростим характером досить легко пристосується до будь-яких умов, але однозначно в вольєрі вихованцеві буде набагато затишніше. Часто представники цієї породи собак можуть проявляти свою домінантність і впертість, з чим явно потрібно боротися ще з раннього щенячого віку.

Ротвейлер буде просто шикарним охоронцем і захисником, який в будь-яку хвилину готовий встати на захист близьких, а іноді навіть самостійно прийняти рішення, не чекаючи команди господаря. БульмастифБольшой і грізний пес, який спокійно розташується у дворі вашого будинку, адже він має високу адаптивність, що однозначно стане тільки привілеєм для його сім’ї. Розміри цього вихованця швидше створять ряд проблем його домочадцям, проживаючи в невеликій квартирі, ніж самому псу.

Тому з огляду на багато факторів, все ж, вольєр для собаки буде найоптимальнішим варіантом. Спокійний, терплячий, врівноважений і доброзичливий характер вихованця, в разі небезпеки може геть поміняти поведінку собаки, що буде нести загрозу для життя. Крім того, в цей же список можна додати такі породи собак: доберман, маремма, Американський бульдог, ердельтер’єр, леонбергер, сенбернар, а також ньюфаундленд.
А які породи додали б ви в цей список? Де ви тримаєте свого домашнього вихованця?Читайте також: Трійка порід собак, які відмінно дружать з кішками Ідеальні вихованці, які відмінно підійдуть літнім людям відмінні породи собак, які ідеально підійдуть для зайнятих людей

Related posts

Leave a Comment