Тварини

Як налаштувати шлунок цуценя правильно і підготувати його до повноцінної роботи

Я думаю, варто почати з годування щенковА це не просто. Раціон цуценя повинен бути збалансований за всіма поживними речовинами. Необхідна енергетична ємність продуктів.

Також цуценятам покладені вітаміни і мінеральні добавки. Завжди і всім, хто взяв цуценя раджу обов’язково детально розпитати, чим годували до цього малюка. І годувати, так як годувала заводчиця, хоча б наступні три дні.

Чим же годують цуценят заводчики. Ну, наприклад, чим годувала я малюків моєї Ялинки. Хоча у ялинки було всього 4 цуценя, але підживлення я почала, коли цуценятам виповнилося 10 днів.

Почала я з м’яса. З сирого м’яса. Так.

Так. Ми часто забуваємо, що в дикій природі мама своїм цуценятам не варить манну кашу, а приносить з полювання здобич або відригує з’їдене. Так ось пам’ятаючи про це, я з 10 дня життя малюків годую їх скобленкой.

Що це таке? Відкрию вам мої дорогі секрет цієї страви. Зворотною стороною ножа скоблю по шматку сирої яловичини. Одержувані в результаті волокна скачую в кульки (спочатку з сірникову головку) і закладаю в рот кожному цуценяті.

З кожним днем кулька зростає, і кількість годувань м’ясом збільшується. І на 15 день мої малюки вже з жадібністю їдять м’ясо кожен зі свого маленького блюдечка. М’ясо даю перед годуванням молоком мами.

На 15 день я даю сир. Поступовість обов’язкова. На 20 день додаю кашу з гречки.

Крупу перемелюю в кавомолці. Для бажаючих перевести малюків на сухий корм саме час це починати. Замість каші дається замочений сухий корм для цуценят.

До місячного віку мої цуценята їли м’ясо дрібними шматочками, кашу і сухий корм, розмочений у воді. Я ж не знала, що віддадуть перевагу майбутні власники цуценят. І підготувала моїх малюків до всіх випадків життя.

Ось так я готувала шлунки і кишечники моїх цуценят до майбутнього дорослого життя. Тепер щеня міг, є і натуральну їжу, і сухий корм. Залишалося тільки майбутньому власнику визначитися, чим він буде годувати вихованця.

І так ви принесли цуценя від мами додому. У цей день малюк буде абсолютно ненаситний. Так ось в цьому таїтися перша небезпека.

Перегодовуйте дотримуватися правил годування цуценя в перший день життя цуценя у вашому домі. Обсяг шлунка у цуценя приблизно дорівнює обсягу його голови. Ось і думайте, скільки зможе щеня з’їсти їжі за один раз.

І не переборщуйте. Нехай краще він залишиться в перший день трохи голодним, ніж перегодованим і мертвим. До речі, якщо власники кішок мене зараз чують.

Це стосується і годування кошеня в перший день життя його в новому будинку. Читаєте про собаку, але це також потрібно і для здоров’я кошеня. Якщо не знаєте, чим годували цуценя в старій родині, спробуйте дати йому маленькі порції таких продуктів: м’ясо варене, каша гречана, хліб черствий, каша манна, картопляне пюре, будь сухий розмочений корм.

Подивіться, що з цієї їжі щеня буде, є з задоволенням. А на які продукти буде дивитися з подивом. Щеня, який ніколи не бачив м’яса, не буде, його їсти.

Якщо щеня харчувався в будинку заводчиці тільки картопляним пюре, на нього він і накинутися. З’ясувавши, чим же годували цуценя або кошеня. Годуєте в перший день цими продуктами, як би гидко вам не було.

На другий день, дотримуючись своїх уподобань і порад бувалих, починайте переводити малюка на більш правильне і корисне харчування. Як це зробити. У звичний корм додавайте інші продукти поступово, витісняючи новим видом харчування старе, на 5 день непотрібні продукти можуть бути вилучені з раціону собаки або кішки.

Related posts

Leave a Comment