Тварини

Команда ” ФУ ” і відпрацювання її у цуценят у віці молодше 3 місяців

Команда” Фу ” означає: Не бери нічого в пащу або виплюнь зараз же. Більше ні для чого ця команда не використовується. Не варто припиняти дії собаки, що не відносяться до підбирання з землі, цією командою.

Наприклад, собака ставить на перехожих лапи. В цьому випадку припинити її дії краще командою”сидіти”. Так буде логічніше.

Тому що собака може не зрозуміти чому ви кричите” фу ” і не послухається вас, а ви можете почати її карати. Але потрібного ефекту не буде. Як зазвичай відпрацьовують команду”Фу”?Команда ” Фу ” в класичному варіанті.

Щеня на повідку. Він наближається до смачної і чудової кістки, що лежить на землі. Як тільки він опускає ніс до неї, ви грізним голосом говорите “Фу” і ривком відтягує цуценя від кісточки.

І так завжди. Головне, щоб щеня не встигав взяти в рот кістку, а тільки нахилив до неї голову. Але цей метод підходить тільки для підрощених цуценят старше 5 місяців.

У деяких інструкціях пропонують при проголошенні забороняє команди бити повідцем по крупу собаки. Погодьтеся зі мною, що карати за непослух простіше дорослу собаку, ніж дитину цуценя, якому всього-то 1-3 місяці від роду. Але привчати до припинення небажаних дій необхідно, так як здатність цуценят знаходити на вулиці покидьки і заковтувати їх моментально, всі знають.

В сучасних умовах, коли гуманні методи тренування входять в життя собаколюбів, класичний метод відпрацювання команди «Фу» вже не прийнятний для багатьох власників цуценят. Я багато думала над тим, як зробити відпрацювання команди «Фу» для цуценят молодше 3 місяців більш гуманною і менш травматичною. І я знайшла цей метод.

Він заснований тільки на здібностях цуценят, які дала їм матінка-природа при народженні. Тренінг був випробуваний на 25 лабрадорах, 10 среднеазиатах, 4 ротвейлерах, 5 кокерах і 4 той-тер’єрів. Всім цуценятам було від 1, 5 до 3 місяців.

Метод не викликав у цуценят ніяких негативних емоцій. А навчання і віру в слова господаря поселив в щенячий мозок назавжди. Отже, якщо ви прихильник гуманних методів тренування і хочете, щоб ваш щеня знав команду «Фу» ще до того, як він вийшов після щеплень на вулицю, то у вас є можливість придбати методику і займатися по ній з маленьким цуценям.

Так як метод ексклюзивний, і ви його ніде не знайдете, то я його, природно, продаю. Як придбати цей тренінг:його можна просто купити і почати займатися, поки щеня в карантині після вакцинації. Якщо ви все зробите правильно і точно, як в тренінгу, то ймовірність отруєння цуценя на вулиці зведеться до мінімуму.

Related posts

Leave a Comment