Фітнес та спорт

Єдина “робоча” тренування, яка допоможе схуднути людині із зайвою вагою

В інтернеті величезна кількість програм тренувань для схуднення. Проблема в тому, що більшість з них, по-перше, не працює, а по-друге, просто не підходить людям із зайвою вагою, які ніколи до цього не займалися спортом. Постійні читачі каналу знають, що я проти тренувань під час схуднення, в принципі.

Вважаю, що спочатку потрібно схуднути до комфортного стану, підтягнути фізичні показники до необхідного мінімуму, і тільки після цього йти в спортивний зал. Але, це стосується бодібілдингу, тобто тренувань для зростання м’язової маси. Збільшення фізичної активності за допомогою адекватних кардіотренувань, під час схуднення не тільки сприятливо позначається на результаті жиросжигания, але і допомагає поліпшити здоров’я.

Кардіо і потім високоінтенсивний тренінг при схудненні – це «те, що доктор прописав». Але, що робити, якщо зайвої ваги багато, що якщо фізичні показники незадовільні і елементарні вправи не під силу? Фітнес-тренери рекомендують скручування, планки, Берпі і так далі, а ви не можете виконати жодного присідання, віджимання і вже тим більше підтягування. А вже про біг, взагалі говорити не доводиться.

В цьому випадку фізичну активність слід збільшувати плавно і акуратно. Ідеальний варіант, я вважаю, один-це ходьба. Не просто ходьба, а ходьба для схуднення – це різні речі) – просте, ефективне і сильно недооцінене кардіо! І тут є свої секрети.

Ви здивуєтеся, але повільні і виконуються комфортно, без напруги тренування приносять більше користі при схудненні, ніж виснажлива робота на тренажерах, особливо для людей, які знаходяться не в кращій фізичній формі. Плюс ходьби в тому, що необов’язково для неї виділяти певний час – її можна додати протягом дня. Залишайте машину подалі від роботи, виходьте на кілька зупинок раніше від пункту призначення, піднімайтеся додому не на ліфті, а по сходах, гуляйте ввечері в парку, лісі і так далі.

На самому початку, коли ви ще не адаптувалися до серйозних навантажень – розділіть відрізок шляху на три частини: одну третину проходите в помірному темпі, другу в більш швидкому, третю знову в повільному. Середній час проходження одного кілометра – 10-15 хвилин. Дуже важливо йти так, щоб у вас не виникало дискомфорту, або задишки.

Дихання не повинно збиватися, а пульс повинен бути в межах 110-135 ударів в хвилину. Про те, як розрахувати свою величину пульсу для жиросжигания ви можете прочитати на нашому каналі (посилання дам внизу). Далі, через пару тижнів, починайте ходити швидше.

П’ятдесят метрів проходите в звичайному темпі, п’ятдесят – в прискореному. Крок повинен бути таким, як ніби ви запізнюєтеся на роботу. Обженете одного перехожого, потім іншого і так далі.

Бажано вибирати пересічений маршрут, який має підйоми і спуски. Рухайтеся прямо, розправивши плечі. Прес повинен бути злегка напружений.

Кроки-короткі і швидкі. Ступню опускаємо на п’яту, перекочуємо на пальці і відштовхуємося передньою частиною стопи до наступного кроку. Повітря вдихаємо через ніс, видихаємо через рот.

Як тільки ви відчуєте легкий жар у всьому тілі, знайте – це почався процес спалювання жиру. Саме жирні кислоти, потрапивши в кров, підсилюють тепловіддачу і підвищують температуру тіла. Не забувайте про воду.

Під час ходьби організм втрачає багато рідини. Пийте перед виходом на прогулянку і беріть пляшечку з чистою водою з собою. Більш детальна стаття про кардіо для схуднення найближчим часом вийде на нашому сайті «шлях Корнія» (посилання тут) і на Новому каналі в ТГ (посилання тут).
Приєднуйтесь і худніть разом з нами!

Related posts

Leave a Comment