Фітнес та спорт

Як тренуватися жінкам після 50, 60 років з максимальною користю для організму

Я постійно стикаюся з тим, що жінки у віці 50-60 років не знають, як тренуватися. Здебільшого жінки в цьому віці велику увагу приділяють плаванню, прогулянкам на свіжому повітрі, розтяжок. Так, це краще, ніж взагалі повна бездіяльність, але все-таки цього недостатньо, щоб дати максимальну користь організму.

Як тренуватися жінкам після 50-60 років з максимальною користю для організмапісля 50-55 років жіночий організм зазнає гормональну бурю, в результаті якої рівень гормонів естрогенів, що утримують кальцій і колаген в кістках, значно зменшується. Приблизно на третину.

Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем. Ви можете себе нескінченно напихати продуктами з кальцієм, але це в повній мірі не зробить позитивного впливу на ваш організм якщо ви не будете виконувати силові тренування. Навіть найпростіші вправи з вагою власного тіла або з маленькими гантелями створять вплив на ваші м’язи, в результаті якого організм почне акумулювати більше кальцію в кістках.

Обов’язково крім плавання і ходьби виконуйте 2-3 рази в тиждень силові тренування середньої інтенсивності. Переборщувати з цим не варто. Для початку досить буде зробити 4-6 простих вправ.

Це займе 30 хвилин від сили. А ще краще знайдіть досвідченого тренера, який знає, як потрібно дозувати навантаження у вашому віці. Силові тренування крім збільшення щільності кісток вбережуть організм від втрати м’язової маси і зменшать ризик розвитку небезпечного для здоров’я вісцерального ожиріння.
Я досі дивуюся успіхам свого знайомого лікаря Марини, яка в 70-річному віці займається в тренажерному залі 3 рази в тиждень і прекрасно себе почуває.

Related posts

Leave a Comment