Фітнес та спорт

На якому тренажері можна одночасно спалювати жир і тренувати все тіло?

Мене часто запитують, який тренажер можна купити додому, щоб на ньому було можливо тренувати практично все тіло. Це й не дивно, не у всіх же є можливість обладнати у себе вдома Тренажерний зал з достатком інвентарю. Еліптичний тренажер Octane Fitness LX8000 lateralx.

І такий тренажер існує-еліптичний тренажер. Візьмемо, наприклад, Octane Fitness LX8000 LateralX. Чим він такий хороший? Та просто на ньому можна одночасно спалювати зайвий підшкірний жир і тренувати все тіло.

Даний тренажер – це інноваційна розробка, в якій поєднали два, здавалося б, абсолютно різних тренажера: степпер і еліпс, у кожного з яких є свої недоліки. Один сильно напружував коліна, інший був не дуже корисний для хребта і тазостегнових суглобів. МоскваЭллиптический тренажер Octane Fitness LX8000 LateralXПо популярностиПо популярностиСначала дешевыеСначала дорогиеПо рейтингу і ценеПо розміром скидкиBEGOMEN.

RU -Магазин спортивних товарів35895 000 ₽Елептика. ру-спеціалізований магазин1110895 000 ₽FitnessLook. ru – онлайн-гіпермаркет тренажеров1875895 000 ₽GiperSport.

ru2826895 000 ₽Gipersport. гиновый магазин2826895 000 ₽Велнесс Мир849895 000 Показать показати ещеВсе предложения14Магазины на картеОтзывыО продавцахМаркет в ДзенеЭллиптический тренажер позбавлений цих недоліків і тому він придбав велику популярність як у всьому світі, так і у нас. Фото автора.

За допомогою 2 кнопок можна змінювати ширину кроку і рівень навантаження. Тренажер відмінно підходить як для кардіо-тренувань, якщо ви хочете спалити жир, так і для прокачування м’язів стегон і рук. Для цього всього достатньо збільшити рівень навантаження натисканням кнопки.

Фото автора. Сумарна кількість програм в цьому апараті-13. Вага — 176 кг.

Кількість рівнів навантаження-30. Великим плюсом тренажера вважається його автономна робота, тобто вам не доведеться шукати розетку і оплачувати великі рахунки за електрику. Зручний педалі.

На тренажері встановлені датчики пульсу, за допомогою яких ви можете контролювати інтенсивність вашої роботи. Максимальна вага користувача, який може витримати цей тренажер — 181 кг. Якщо вам дозволяють фінанси, то той же вищезгаданий Octane Fitness LX8000 LateralX або будь-який інший еліптичний тренажер з цієї серії буде оптимальним вибором для одночасного зниження ваги тіла і тренування всього тіла в цілому.

Related posts

Leave a Comment