Рослини та догляд

Гарний сад не тільки влітку-реальність. Ці квіти розпускаються в жовтні

Коли красою власного саду можна милуватися не тільки влітку або в кінці, це здорово. Адже так приємно, коли в період передпідготовки до зими є можливість спостерігати тільки розпускаються рослини. У цій статті я вирішила познайомити вас якраз з такими.

Пізньоцвіт осіннійвідноситься до числа багаторічних цибулинних рослин. У природному ареалі росте, як правило, на луках. Також може зустрічатися на узліссях лісу.

У літній період знаходиться в стадії завмирання. В цей час відбувається накопичення бульбами поживних речовин. У стадію цвітіння вступає в останніх числах серпня, що можна спостерігати аж до морозів.

Відмінною особливістю пізньоцвіту осіннього є його схильність до відмирання листових пластин в червні. Надалі залишаються тільки квітконоси, на яких формуються бутони. Одна цибулина такого рослини здатна відтворити на світло до 3 квітконосів.

По висоті вони зазвичай не перевищують 40 см, закінчуються досить великим бутоном. Квітка в деякому роді нагадує дзвіночок, в діаметрі може доходити до 8 см. існують також такі сорти, як Борнмюллера, візантійський, чудовий, Агріппи, кілікійскій і жовтий.

Тирлич Китайська прикрашеннаяневероятной краси рослина, яке не тільки максимально пізно починає цвісти, але і вражає насиченістю бутонів. Пофарбовані вони в небесний яскраво-волошковий відтінок. Не помітити його на ділянці просто неможливо.

Серед переваг культури, крім зовнішнього вигляду-здатність зберігатися нетривалий час навіть під першим снігом. У разі якщо він полежить пару днів, а після розтане, тирлич залишиться в цілості. Ще один плюс тирличу-практично тотальна невибагливість.

Вона цілком комфортно себе почуває як на кислому, так і на нейтральному грунті, як в півтіні, так і на сонці. З однаковим успіхом посадити її можна і в горизонтальні міксові композиції, і в вертикальні. Правда недолік все ж є.

Ви цілком можете не дочекатися цвітіння, якщо сніг грубою кіркою ляже дуже рано. Тирлич просто не встигне розкрити бутони. Однак з урахуванням того, які зараз зими, думаю, побоюватися подібного не варто.

Клопогон гіллястийсеред найбільш примітних Пінк спайк (рожевий), Брюнет (кремово-білий) і Блек негліже (білий). Цвітіння їх також припадає на осінь. Являють вони собою досить велике багаторічна рослина, здатне у висоту виростати до 90 см.

виняток становить сорт”Брюнет”. Якщо йому все подобається, досягти він може мало не декількох метрів. Об’єднує всі різновиди їх любов до вологих грунтів і світла.

Цінується садівниками за рахунок витривалості. Також приваблює в клопогонах їх насичений солодкий аромат, здатний дати фору навіть запаху лілій. Якщо вам сподобалася стаття, буду дуже рада вашим лайкам і підписці.

Всього доброго!

Related posts

Leave a Comment