Рослини та догляд

Квітка Мірабіліс: в чому особливість і тонкощі вирощування цього однорічника ( обов’язково посаджу знову біля лавки )

У посадці однорічних квітів є своя принадність, їх можна міняти щорічно, повертаючись до вподобаним через рік – два. Нічна красуня, саме так називають ще квітка Мірабіліс, відрізняється від більшості однорічників своєю особливістю – розкриваються Квіти до вечора і наповнюють дачу приємним ароматом. Кущі мірабіліса у мене виросли і з жовтими квітами, і з червоними (верхнє фото)квіти підходять не тільки тим, хто любить посидіти на лавці ввечері на свіжому повітрі, але і тим, хто вважає за краще бувати в саду вранці, годин о 8 вони ще тільки починають закриватися.

Листя у квітки оксамитові, кущ розростається і виглядає декоративно навіть коли закриті бутони. У мене Мірабіліс ріс високим, розлогим кущем, але при бажанні можна купити і низькорослі сорти цих квітів. Квітки мають одну особливість: можуть бути на одному кущу як жовті, так і червоні, і на жовтому бутоні може бути червона смужка.

Спочатку я не знала, що мірабіліс легко переносить обрізку, і кущ у мене виріс розлапистим. Знайомі підказали, побачивши мій кущ мірабіліса, що його можна обрізати, надавши форму на мій розсуд. Він і садять мірабіліс уздовж паркану в якості живоплоту, а що, дуже хороша ідея.

Рослина має ряд вимог до місця посадки: грунт не повинна бути кислою і має бути багато сонця. Один рік я посадила Мірабіліс в тінь поруч з вишнею, цвітіння було не таке рясне, як на сонячній ділянці, і кущ сильно витягнувся. Поливала я квітка разом з іншими квітами як зазвичай, підгодовувала трав’яним настоєм, а так як у мене грунт в саду кисла, то при посадці внесла деревну золу.

Щоб грунт не закислялась, і мірабілісу було комфортно рости, то поливала і зольним розчином. Більше нічим не підгодовувала. Мірабіліс однорічна рослина, але восени перед приходом заморозків, можна викопати бульби з землі і зберегти до весни.
Для зберігання бульб мірабіліса підходить температура в приміщенні в районі плюс 5 градусів.

Related posts

Leave a Comment