Рослини та догляд

Лобелія: улюблений спосіб посіву по снігу (плюс ще 5) і тонкощі посіву кожним способом

Квітка лобелія я вирощую з насіння порівняно недавно, як тільки з’явився час з виходом на пенсію. Коли працюєш і немає часу, то розсаду найпростіше купити на ринку або у знайомих. За великим рахунком, яким способом посіяти лобелію, різниці немає, насіння у цієї квітки сходять дуже добре.

Тому все залежить від уподобань квітникаря, мені, наприклад, подобається посів лобелії по снігу. Коли сніг поступово тане, то насичує насіння талою водою, дуже корисною для сходів, і насіння втягуються злегка в грунт. Такий спосіб дрібних насіння виправданий ще й тим, що насіння легше розподілити більш рівномірно по поверхні.

так мені здається лобелія виглядає веселееще 5 способів посіву лобелії, якими також користуюся: 1. Насіння лобелії саджу ще в торф’яні таблетки, розрізавши їх навпіл після того як розбухнуть. Коли сходи в торф’яних таблетках підростуть, то їх потрібно просто розділити на 2 – 3 частини і распикировать по стаканчиках.

2. Лобелію можна просто посіяти поверхнево без закладення в миску, распикировав потім купками по стаканчиках. Це я вважаю класичним способом посіву.

3. Квіти лобелія цвітуть дуже довго, до самих заморозків, тому якщо не поспішайте, то посіяти лобелію можна відразу в грунт на початку травня. Росте лобелія досить швидко, тому насолодитися її цвітінням можна і восени.

4. Отримати хороші сходи лобелії можна посіявши її на туалетний папір, а потім распикировать по стаканчиках. Беремо смужку целофану від пакета шириною як туалетний папір, розкладаємо на неї 2 – 3 шари туалетного паперу, змочивши з пульверизатора.

Звертаємо в рулончик і умочуємо кінцем в насіння лобелії. Ставимо рулончик в одноразовий стаканчик, на дні якого налита вода висотою 1 – 1, 5 см. накриваємо пакетом і чекаємо сходів.

5. Посіяти насіння лобелії можна відразу в одноразовий стаканчик і не пересаджувати до висадки в грунт. Лобелія прекрасно виросте і без пікіровки.

Related posts

Leave a Comment